Background Color
Background Texture
Body font
Header font
Navigation font
Link Color

Dostawa i zwrot

DOSTAWA

Darmowa dostawa:

Jeśli zrobisz u nas zakupy o wartości powyżej 299zł będziesz mógł/mogła skorzystać z darmowej dostawy. Jeśli wystąpi na stronie jakiś błąd i dostawa zostanie w tym przypadku naliczona prosimy o kontakt mailowy:

sklep@jansmyk.pl

Standardowe terminy wysyłki oraz cennik:

Staramy się realizować nasze wysyłki jak najszybciej, dlatego większość zamówień realizujemy tego samego dnia lub w ciągu 24 godzin. Jeśli to tylko możliwe wyślemy Ci zamówione produkty nawet tego samego dnia. Wyjątkiem są produkty na zamówienie, których czas dostępności zależy od szybkości dostawy od naszych dostawców oraz ich dostępności w magazynie. Informacje o dostępności produktu możesz znaleźć przy każdym produkcie w sklepie.

  • Przesyłka kurierska 20zł
  • Paczkomaty InPost 15zł

Pamiętaj o tym, że gdy kupisz produkty duże gabarytowo lub ciężkie może zostać naliczona w koszyku opłata za więcej niż jedną przesyłkę.

Przesyłka kurierska: Maksymalna waga paczki: do 30kg. Najdłuższy bok paczki nie może przekroczyć 150cm. Suma wszystkich boków paczki nie może przekroczyć 250cm.

Paczkomaty Inpost: Maksymalna waga paczki: do 25kg. Maksymalne rozmiary paczki: 41x38x64cm

ZWROTY

Polityka zwrotów

Każdy produkt dostępny w sklepie możesz zwrócić w ciągu 14 dni na swój koszt. Wyjątek stanowią produkty higieniczne, których opakowanie zostało naruszone.

Jak zwrócić towar?

Jeśli chcesz zwrócić towar, wypełnij formularz zwrotu, prześlij go nam mailowo oraz zapakuj zwracane akcesoria w paczkę zachowując dbałość o zwracane produkty (puste przestrzenie wypełnij, zabezpiecz krawędzie, brzegi towaru, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia przesyłki w transporcie). Następnie odeślij nam paczkę kurierem.

Tutaj link do formularza zwrotu

Adres zwrotu:

JanSmyk Lidia Obst
Nowe Tłoki 33
64-200 Wolsztyn
sklep@jansmyk.pl
tel. 691 350 847

Nie przyjmujemy paczek odsyłanych do paczkomatu. Prosimy zwracać produkty tylko kurierem. Nie odbieramy również paczek pobraniowych – środki za zwroty otrzymasz na swoje konto w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki. Koszt zwrotu pokrywa kupujący.

Top
X