Witaj na jansmyk.pl

Hej,

z tej strony Lidka, a to mój mały przystojniak Janek. Od ponad roku jestem mamą i na swojej drodze napotkałam wiele dylematów dotyczących produktów dla dzieci. Zawsze chciałam, aby mój syn korzystał z bezpiecznych zabawek. Szukałam także rzeczy potrzebnych przy maluchu. Przetestowałam mnóstwo produktów – czasem były to bardziej udane zakupy, innym razem mniej. Dlatego postanowiłam pomóc innym młodym mamom i wszystko, czego doświadczyłam, co przetestowałam i czego się nauczyłam przekazać w sposób prosty.

Dziś rusza moja strona internetowa – jansmyk.pl, na której znajdziecie przetestowane przeze mnie produkty, skompletujecie wyprawkę, zaopatrzycie się w bezpieczne, starannie dobrane produkty dla siebie i dziecka. Na stronie ruszy także blog, w który obiecuję włożyć swoje serce i gdzie będę przekazywać to, co już wiem i czego nieustannie doświadczam. Chcę, aby to miejsce było kompendium wiedzy, z którego przyszła mama będzie mogła skorzystać.

Zachęcam więc do obserwowania profilu mojej strony na Facebooku i odwiedzania jej. Już teraz możecie zapoznać się z ofertą w sklepie, a mój blog ruszy już niedługo. 

Mam nadzieję, że na tej stronie znajdziesz wszystko, co tylko będzie Ci potrzebne 🙂 

Pozdrawiam Lidka i Janek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *